Firmamız Hakkında

Bandırma Çiçek Halı Yıkama

ISO Belgeli insan ve çevre dostu antibakteriyel ürünlerle virüsleri halılarınızdan temizliyoruz

Mis gibi bir bahar temizliğinin uzun süreli keyfini yaşamak ister misiniz? Bandırma Çiçek Halı Yıkama olarak sizler için profesyonel bir anlayış ve modern makinalar ile bahar temizliği havasında kaliteli hizmet sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. En büyük amacımız güveninizi kazanmak olup verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Bizi tercih eden ve izleyen herkese sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Misyonumuz: Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyonumuz: Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak kaliteden ödün vermeden, müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsun memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

BANDIRMA ÇİÇEK HALI YIKAMA

Bandırma Çiçek Halı Yıkama olarak sizler için profesyonel bir anlayış ve modern makinalar ile bahar temizliği havasında kaliteli hizmet sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. Unutmayın kalite tesadüf değildir.

Faydalı Bilgiler

Hizmet Bölgelerimiz

İletişim Bilgilerimiz

İlçemizde Hava Durumu

© Copyright 2020, Bandırma Çiçek Halı Yıkama, Web Tasarım : Bandırma Halı Yıkama